Novinky

Novinky

18. - 19.05.2024 Klubová výstava Humpolec

Příjemně strávený víkend ve společnosti přátel a psů
Sobota
Falco de Salvia Minor, mezitřída V
Dante de Salvia Minor, třída pracovní V4

Neděle
Falco de Salvia Minor, mezitřída V3
Dante de Salvia Minor, třída pracovní V

Rozhodčí Mr. Eddie Webster, Mr. Jim Richardson

Kromě vystavování jsme stihli Falca i změřit a spočítat zuby. Falco měří 60 cm, je plnochrupý a má nůžkový skus. Dante a Falco také absolvovali oční vyšetření a oba jsou prostí očních vad.


Na začátku ledna očekáváme štěňátka z krásného zlatého spojení Danteho a Dixinky

1. 1. 2024 přišlo na svět 9 krásných zlatých kuliček. 4 holčičky a 5 chlapečků. Info ke štěňátkům najdete na https://www.goldendixieland.cz


Pohár Moravy 24. - 25. 09. 2022

KPZ + KZVP

Náročný, ale krásný pracovní víkend jsme strávili s Dantem v Loukově. Pohár Moravy byl pro nás Výzvou. Pro mě asi větší než pro Danteho :). Krásná honitba, perfektní organizace a zázemí, přísní, ale spravedliví rozhodčí z praxe, to vše na nás čekalo. Mám obrovskou radost, že se nám s Dantem podařilo oba dva dny dojít v I. ceně s titulem CACT. Celkově jsme se umístili na krásném 3. místě. A v neposlední řadě jsme se potkali s příjemnými lidmi, kteří mají stejné zájmy jako já.

KVZPR 2.-3.9.23 Sušice a Týn nad Bečvou 

O víkendu jsme se s Dantem zúčastnili Klubových všestranných zkoušek přinášení retrieverů. Zkoušky probíhaly v krásných terénech, byly výborně připravené a rozhodčí úžasní. S Dantem jsme zkoušky došli ve II. ceně, ale nutno říct, že především kvůli mým chybám . Co mě ale těší víc je rozšíření jeho upotřebitelnosti a získání cenného "U". Jsem na něj moc pyšná 


OVVR Traplice, 15.10.23 

Dnes se  Falco s Pavlem zúčastnili OVVR a vedli si na výbornou. Došli s plným počtem bodů a skončili na 2. místě. Falco pracoval spolehlivě a byla radost ho při práci sledovat. Rodí se nám další skvělý lovecký pes. Děkuji mému muži za perfektní vedení.